top of page
clouds.jpg
logo+tagline.png

הנה השיעור הראשון בהכשרת המורים של GameChangerZ כבר עכשיו עבורכם - לטעימה:

פותח בשיתוף

V1 education department logo (2) (1).png
בית הספר שלכם רוצה להפוך לחדשני למרות הקורונה?
זה הזמן ללמוד הוראה היברידית עם למידה מתוך התנסות מלאת מוטיבציה - גם מרחוק!

 
הלמידה בהכשרת המורים משולבת מפגשי זום סינכרוניים עם רויטל הנדלר
ומפגשים א-סינכרוניים עם היזמים המובילים בישראל בתוך אפליציית לימוד דרך משחק.
תאריכים יפורסמו בהמשך.

מפגש 5

דילמות מהכיתה, דיון, שאלות, תהיות ושיתוף ידע מהדילמות שעולות בשיעורים

מפגש 4

איך מציגים רעיון? איך רותמים אנשים לעזור לנו? איך משכנעים לקבל כסף ומשאבים למיזם שלנו? מהי אומנות הסטורי טלינג? 

עכשיו אנחנו כבר מציגים :)

מפגש 3

איך מקשיבים לקהל היעד? מה זה אקוסיסטם?  מאיפה נולדים רעיונות? איך יודעים שרעיון הוא רעיון טוב? ואיך תומכים ביזמים צעירים בכיתה? 
ממשיכים ליצור :)

מפגש 2

מתחילים ליצור מיזם משלנו. איזה מן חלומות יש לי? מה בוער בי לשנות? מה הם השלבים בהגשמת חלום? ואיך מביאים את זה לכיתה? מתחילים ליצור :) 

מפגש 1

למה היום, יותר מתמיד, חשוב ללמוד תודעה יזמית? איך יראה שוק התעסוקה העתידי?

ואיך אפשר ללמד מתוך התנסות מרחוק? בעולם כאוטי של קורונה?

5 מפגשי ZOOM עם רויטל הנדלר
בנוסף למפגשים הסינכרוניים, תקבלו את הערכה של GameChangerZ שנותנת לכם ולתלמידים את 32 סודות יזמות בוידאו
היישר מהיזמים המובילים בישראל
Screen Shot 2020-07-19 at 5.06.58 AM.png
phone.png
הנה דוגמא לאחד מ-32 הסודות בוידאו הטמונים באפליקציה:
מיומנויות, ידע רב-תחומי וערכים - הכל בתכנית הכשרה אחת: 
Image by Milo Milk

העצמה אישית

יוצאים מגבולות הכיתה

Screen%20Shot%202020-02-27%20at%200.53_e

מיומנויות 

מיומנויות 2030

Indoor Rock Climbing

תיקון עולם

למידה משמעותית

 תמי, אימא לתלמיד בכיתה ו

עופרה, מחנכת ו'

 יואב פ, מחנך י'

התלמידים עמדו מול וועדת הלוואות, דיברו, שכנעו, סיפרו על העסק שלהם- היו קרובים מתמיד להקמת העסק, הבינו כמה זה אמיתי. 95% מהילדים השתתפו ולקחו חלק בעמידה מול וועדת ההלוואות. היה מרגש לראות את הילדים מדברים עם להט בעיניים והתרגשות. הקול של כולם נשמע! גם של הילדים השקטים יותר שבדרך כלל פחות דומיננטיים בקבוצה

הכלים אותם קיבלו הילדים בשיעורי היזמות הם כלים לחיים. הילדים יוצאים עם תחושת מסוגלות ויכולת השפעה, שיפרו מיומנויות תקשורת, עמידה בלחצים והתמדה. פתחו יצירתיות לפתרון בעיות והכנת המוצר, תוך שילוב מקצועות הליבה ופיתוח טכנולוגיה”

השיעור הזה הוא אחד הטובים, המעשירים, היצירתיים והמלמדים שהילדים חוו בשנים האחרונות (ואני מדברת על סמך נסיון של 3 ילדים שגדלו בקדם)

אני חושבת שזהו תל"ן משמעותי, שמפתח כישורים ויכולות מעולים אצל הילדים, ובעיקר שמלמד אותם ללמוד, לחקור, להתנסות ולהתפתח. אותה למידה משמעותית שאנחנו כל כך מאמינים שהיא חשובה לילדים.

מובילת ההכשרה - רויטל הנדלר

הי, אני רויטל הנדלר, יזמת הייטק ותיקה, ממייסדי AllJobs, והמנכ"לית הראשונה של החברה. הובלתי את AllJobs לאקזיט לחברה בינלאומית לאחר ששינתה את הדרך בה מחפשי עבודה מוצאים עבודה בישראל. ב-2012 הקמתי סטארטאפ נוסף: WorkWith.me, סטארטאפ בינלאומי, ששאף להביא ערבות הדדית לדרך למציאת קריירה והגשמה בעולם. ב-2013 הקמתי בשותפות את BreezoMeter, היום, הסטארטאפ המוביל בעולם בתחום זיהום האוויר. BreezoMeter נבחר כסטארטאפ המבטיח בעולם לשנת 2013 והוזמן לבית הלבן ולאו"ם.

ב-2015 נבחרתי ע"י מגזין גלובס, לאחר שהייתי שותפה להקמת בית הספר המאיץ הראשון לסטארטאפים חברתיים, כאחת מ50 הנשים המשפיעות בישראל על תרומתי לקידום סטארטאפים חברתיים.

אני יועצת עסקית של סטארטאפים חברתיים-עסקיים בארץ ובעולם, מרצה ומעבירה סדנאות לארגונים בנושאים של חדשנות ויזמות פנים ארגונית.

ב-2016 נכנסתי לראשונה לכיתה ו' בבית הספר המקומי בעמק חפר, בהתנדבות, כדי ללמד יזמות, כדרך פדגוגית מעצימה לגיוס כסף למסיבת הסיום. אחרי שיעור אחד, מצאתי את מקומי. התאהבתי בחינוך, בילדים ובצמיחה המואצת שהם חווים דרך הגשמת חלום ממחשבה אמורפית להשקה מלאה - והחלטתי להקים מיזם שמאפשר לכל מורה בישראל ובעולם להביא את החוויה המעצימה הזו לתלמידיו - כך הוקמה חברת GameChangerZ. משרד החינוך התלהב והשקיע כספים, ארגונים מצטרפים עכשיו למהפיכה ומבקשים להתטרף ולהביא תודעה יזמית גם לעובדים שלהם. הכשרתי מאות מורים בהשתלמויות, וב-מרץ 2020 קיבלנו אישור ספקים לפלטפורמה הדיגיטלית - שבאמת מאפשרת לכל מורה בישראל להביא את התכנית הזו לכיתה - ובקלות. 

הרצאת TEDx

כתבה במהדורה המרכזית - חדשות ערוץ 2

  • Revital Hendler Instagram
  • YouTube - Revital Hendler
  • Revital Hendler LinkedIn
  • Facebook - Black Circle

“החלק שבו התלמידים בחרו היה מאוד מהותי שכן הבחירה מייצרת זיקה והבחירה של האתר הייתה התהליך שחיבר אותם להתעניין ולהעמיק בעניין הספציפי שהם רוצים“ 
המורה לימור דהן, מחנכת ד’.

“החלוקה לקבוצות נעשתה על פי מי שבחר את את אותו עניין. לא בהכרח חלוקה אינטואיטיבית של חברים אלא גיוון ויציאה מאזור הנוחות החברתי"
המורה עופרה, מחנכת.


“אני חושבת באופן אישי שההישג הגדול של התהליך הוא העצמאות ומגוון דרכי פעולה אשר מאפשר למגוון של תלמידים לבטא את עצמם. התוצר הסופי למעשה נתן יכולת ביטוי חופשי לתלמידים. “
המורה הדר שואף, מחנכת ה'.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם עם פרטים

arrow_edited.png

שותפים לדרך:

געדע.png
logo-matrix-new.png
V1 education department logo (2) (1).png
bottom of page